Naša spoločnosť vznikla v roku 2010 s cieľom vytvárať jedinečný dizajn, v ktorom je prepojená praktickosť, účelnosť a originalita.
Interiéry vytvárame každému klientovi presne na mieru a to v prepojení západnej a východnej filozofie Feng Šuej. Každý človek je výnimočný a jedinečný, a preto aj tvorbu interiéru prispôsobujeme tejto filozofii tak, aby bol interiér nielen funkčný, praktický, ale aj kompatibilný s osobnou energiou človeka. Takto vytvorený priestor vytvára oázu pokoja a pocit skutočného domova.
Pri našej práci využívame hlboké technické znalosti Feng Šuej, ktoré sú založené na princípoch čínskej metafyziky. Feng Šuej je predovšetkým veľmi praktická a pragmatická veda, ktorá kráča v súlade s technickými parametrami a zdravým rozumom. Filozofii Feng Šuej sa venujeme 7 rokov a svoje znalosti stále prehlbujeme.

Priestor vytvorený podľa Feng Šuej je moderný, harmonický a spĺňa všetky technické parametre súčasného dizajnu.

Klientom pomáhame už pri výbere vhodnej nehnuteľnosti, konzultujeme kompatibilitu stavby s osobnou energiou človeka. Pri dizajne interiéru a exteriéru zvažujeme požiadavky klienta, dbáme na osobitý dizajn a dodržanie techník Feng Šuej. Naša spoločnosť spolupracuje pri tvorbe projektov s architektonickými ateliérmi a developerskými spoločnosťami.

Mgr. Janette Selecká - Design by Janette s.r.o.

Mgr. Janette Selecká a Howard Choy (učiteľ, architekt a majster Feng Šuej)