Interierový dizajn

Služby interiérového dizajnu

Zariaďujete si váš domov?
Rozmýšľate aký nábytok a štýl uprednostniť?
Neviete si zvoliť správnu farbu?
Zvažujete tapetu či štruktúrovanú omietku?
Kombinujete ako doladiť doplnky a textílie?

Poradenstvo

Výber vhodného zariadenia, jeho rozloženie a zladenie všetkých komponentov, ktoré vytvárajú atmosféru domova je pomerne časovo aj finančne náročná investícia. Moderný životný štýl poskytuje ľuďom málo času na to, aby sa zamysleli nad tým ako na nich pôsobí ich okolie.  To ako bývate nie je náhoda. Každý človek je jedinečný a výnimočný a preto je interiér často odrazom vašej duše. Interiér je veľmi intímny a osobný priestor v ktorom trávite podstatnú časť života. Všetko čo sa tu nachádza má svoju vlastnú energiu. Je to zrkadlo vášho vnútorného videnia sveta. Rada vám pomôžem pri tvorbe vášho vysnívaného domova.  Poradenstvo prebieha formou návštevy u vás doma a následne konzultáciou. Na základe konzultácie a vašej predstavy vám pošlem online vhodný nábytok, rady a doplnky. Môžeme spolu navštíviť obchody  a spolu vybrať zariadenie do vášho interiéru ako nábytok, svietidlá,  farby, tapety, textílie, kvety a doplnky, aby ste doma cítili oázu pokoja. Pomôžem vám vytvoriť interiér, ktorý bude príjemný, funkčný, účelný a plný harmónie. Priaznivý tok energie v priestore prináša súlad, pokoj a harmóniu do života členov rodiny.

Návrhy 

Po úvodnej návšteve a konzultácii, zameraní priestoru a obhliadke  pripravím návrhy vo forme dispozičného riešenia v pôdoryse 2D.

Vyberieme štýl v akom by sa mal niesť váš interiér, štýl nábytku, materiály, zariaďovacie predmety ako sedačku, stoličky, svietidlá, tapety, farebné odtiene stien, doplnky –  koberce, závesy a dekorácie a pod.

Na základe tejto špecifikácie vypracujem 3D návrh – vizualizácie.

Na vybraté zariaďovacie predmety Vám pripravím cenovú ponuku.

Realizácia 

Táto služba zahŕňa realizáciu a kompletizáciu interiéru –

výrobu nábytku, tapetovanie, výber a osadenie tieniacej techniky, svietidlá a pod.