O mne

Volám sa Janette a som narodená v znamení senzitívných a kreatívnych rýb, preto spiritualita, duchovno a objavovanie nepoznaného je prirodzenou súčasťou môjho života. Mystika ma priviedla k čínskej metafyzike, astrológii, energetickej medicíne, ku kvantovej terapii a ku všetkému čo spája krativitu a umenie.  Keďže všetko so  všetkým súvisí, našla som úzke prepojenie interiérového dizajnu a usporiadania priestoru s priaznivým tokom energie. Feng Šuej je učenie, ktoré hovorí o tom, že sme spojení so všetkým vo vesmíre. Je to stará filozofia, ktorá spája človeka s jeho prostredím. To ako bývate nie je náhoda. Na vytvorenie dobrého Feng Šuej priestoru je potrebná znalosť čínskej astrológie, pretože každý človek je jedinečný a výnimočný. Bazi je stará, čínska astrológia, ktorá umožňuje hlboké poznanie samého seba. Je to umenie porozumieť vlastnej duši. Osobnostný rozvoj a terapia podľa dátumu narodenia mi umožňuje vniesť do života klientov hlbšie pochopenie nielen seba samých ale aj rodinných príslušníkov. Svoje poslanie robím viac ako 15 rokov.

Mgr. Janette Selecká - Design by Janette s.r.o.

Interiéry vytváram každému klientovi presne na mieru a to v prepojení západnej a východnej filozofie Feng Šuej. Každý človek je výnimočný a jedinečný, a preto aj tvorbu interiéru prispôsobujem tejto filozofii tak, aby bol interiér nielen funkčný, praktický, ale aj kompatibilný s osobnou energiou človeka. Takto vytvorený priestor vytvára oázu pokoja a pocit skutočného domova.

Pri mojej práci využívam hlboké technické znalosti Feng Šuej, ktoré sú založené na princípoch čínskej metafyziky. Feng Šuej je predovšetkým veľmi praktická a pragmatická veda, ktorá kráča v súlade s technickými parametrami a zdravým rozumom. Filozofii Feng Šuej sa venujem veľa rokov a svoje znalosti stále prehlbujem.

Priestor vytvorený podľa Feng Šuej je moderný, harmonický a spĺňa všetky technické parametre súčasného dizajnu.

Klientom pomáham pri výbere vhodnej nehnuteľnosti, konzultujem kompatibilitu stavby s osobnou energiou človeka. Pri dizajne interiéru a exteriéru zvažujem požiadavky klienta, dbám na osobitý dizajn a dodržanie techník Feng Šuej.